A pak že se na lásku neumírá!

Vyhlášenou kráskou byla po několik desetiletí herečka Jana Šulcová (69). Lze ji bezpochyby označit za jednu z nejkrásnějších hereček všech dob. Od začátku sedmdesátých let patřila rovněž k nejvytíženějším, proslavily ji jak seriály Byl jednou jeden dům, Tajemství proutěného košíku nebo My všichni školou povinní, tak filmy Kotva u přívozu, Dlouhá bílá nit či Hořká vůně léta.

Kupodivu příliš ráda nemá snímek, který jí přinesl největší popularitu – komedii století S tebou mě baví svět. Narodila se v Praze, její rodina neměla herecké kořeny. Holčička však cítila, že ji cosi k herectví silně táhne.

A jisté "publikum" se kolem ní shromažďovalo odmalička. Mnohem později sama připustila, že v jejím případě stačilo se na

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden