Můj kousek štěstí

A pak že se na lásku neumírá!

Můj kousek štěstí

Osudová láska mezi JANOU ŠULCOVOU (69) a OLDŘICHEM VÍZNEREM (69) trvala dvacet let.

Když skončila, Janu to málem zabilo. Dalšího partnera po Oldřichu Víznerovi herečka už nikdy nehledala. Taková to byla láska! Namísto mužům věnuje veškerou svou lásku pejskům, které považuje za nejlepší přátele a partnery.

Muži, kteří se k ní přiblíží, jsou v jejích očích nepoužitelní. Občas má Jana Šulcová z toho, co kolem sebe vidí a slyší, pocit, že jsou nepoužitelní úplně všichni pánové. Sama si dokáže poradit lépe než muž, rekonstruuje velký dům, hraje v divadlech, filmech i seriálech.

Našla v sobě sílu doslova vstát z mrtvých. Vyhlášenou kráskou byla po několik desetiletí herečka Jana Šulcová (69). Lze ji bezpochyby označit za jednu z nejkrásnějších hereček všech dob.

Od začátku sedmdesátých let patřila rovněž k nejvytíženějším, proslavily ji

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden