A pohár její trpělivosti přetekl...

Až příliš krásný pár na to, aby mohlo manželství vydržet? Hořká ironie osudu

Stala se nejkrásnější ženou světa a získala lásku sympatického hudebníka, s nímž vytvořili dokonalý pár. Zdálo se, že tahle žena má patent na štěstí. To se ale teď sype jako domeček z karet.

Manželství modelky Taťány Gregor Brzobohaté (34) a hudebníka Ondřeje Gregora Brzobohatého (38) se rozpadlo. Dlouho vypadali jako ideální pár. Dva krásní a úspěšní lidé, kteří v roce 2016 v pražském Strahovském klášteře vzali, působili nerozdělitelně. Vždy dokonale sladěni, rozdávali úsměvy.

Novináři spekulovali jen o tom, že to poslední, co těm dvěma zbývá k naprostému štěstí, je společný potomek. Teď je ale téměř jisté, že manželé se spolu spíše než v porodnici sejdou

Zbývá vám 74% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden