Můj kousek štěstí

A svatba je úkol číslo dvě

Úspěšně v jináči

Úkol číslo jedna. Těmito překvapivými slovy charakterizovala Veronika Žilková (61) těhotenství dcery Agáty Hanychové (37).

Mít dítě s miliardářem Jaromírem Soukupem (53) bylo tak zjevně jen něco jako první část mise. Zní to strašidelně, jako jakési zlatokopecké rozhodnutí dvou prospěchářek. Ale tak to herečka údajně nemyslela.

„Oni oba to chtěli doslova od první chvíle, co se seznámili,“ vysvětluje. Je skutečně možné, aby se sedmatřicetiletá matka dvou dětí a třiapadesátiletý majitel televize spatřili a v téže chvíli rozhodli, že by chtěli mít miminko?

Ideální tatínek?

Něco takového by nejspíš nevymyslela ani autorka prvorepublikových románů pro paní a dívky, ta by zamilovanou dvojici nechala alespoň navštívit kavárnu a objednat si kafe se šlehačkou. Teprve poté by krásné zlatovlasé hlavní hrdince přišlo na mysl, že by byl charismatický majitel fabriky bezesporu ideálním tatínkem, a zasnila by se.

Množme se

„Dětí není nikdy dost,“ mudruje Žilková. „Proto jsme tady. Abychom se rozmnožovali,“ nasazuje svému filozofování korunu. Ani stopa po jakýchkoli pochybnostech, ani náznak otázek, které by se nabízely: Neznají se ti dva příliš krátce?

Není to brzy? Případně taková banalita: Hodí se k sobě, budou si vůbec rozumět? To je přece úplně fuk! Hlavní je, že je ženich opravdu dobrá partie.

Zdalipak by paní matka srovnatelně jásala a o ničem nepochybovala, i kdyby se dcerka zapletla dejme tomu s přitažlivým bagristou? Ujišťovala by všechny, že dítě byl úkol číslo jedna? Tak či tak, nyní má zřejmě dojít na úkol číslo dvě. I propadlík by se dovtípil, že se jedná o veselku.

Agáta by si ji přála stihnout do porodu. Rodit prý hodlá už jako paní Soukupová. Anebo jako Agáta Jaromíra Soukupa?

Škoda že je takové příjmení nepřípustné. Teď má však budoucí nevěsta úplně jiné starosti. Těhotenství jí dává pěkně zabrat.

Veselka, jak se patří

„Jakmile cítím česnek nebo makrelu, je mi hned zle,“ říká a dodává, že si pak „povídá s toaletní mísou“. V tom případě by bylo prozíravé nepodávat na svatbě makrelu na česneku.

Co by ostatně dělaly na stole Jaromíra Soukupa plevelné ryby? Svatební hostina bude velkolepá a Hujerovi, jak se přezdívá velké Agátině rodině, se navzdory složité době budou mít královsky.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden