Absolonová má velký důvod k hádkám

Štěstí Moniky Absolonové (40) teď kalí nejistota. Její přítel Tomáš Horna (36) je bez práce a bez vyhlídek na výdělek! Kdo bude živit rodinu? Spokojenost Moniky Absolonové a jejího partnera, hokejisty Tomáše Horny, s nímž má synka Tadeáše (1), jim kdekdo mohl závidět.

Teď se ale nad rodinným štěstím poněkud smráká. Zpěvačka zjišťuje, že mít doma hokejistu nemusí být vždycky zákonitě terno. Momentálně je celý chod rodiny jen na ní! Monika nejenže hraje v muzikálech, navíc má i náročnou roli matky.

Zatímco Horna může v současnosti jen nečinně přihlížet. Přišel totiž o práci a další uplatnění je v nedohlednu..

S hokejem skončil už před tři čtvrtě rokem a od té doby je bez práce, takže žádnými miliony do rozpočtu rozhodně nepřispívá. Naopak, všechno teď táhne Monika. Zpěvačka se to sice snaží brát statečně. Kdykoli ji vidíte v společnosti, září úsměvy a starosti na sobě nedává znát.

"Tomáš přestal hrát hokej a teď uvidíme, co bude dál. Zatím hledá a hledá," krčí rameny, jakoby se jí to ani netýkalo. Jenomže když její partner práci nenajde, brzy může celá rodina přijít do úzkých.

Jestli to takhle půjde dál, Monika se uštve! "To víte, pleny něco stojí, nějaká koruna se vždycky hodí," nazančila Monika, že nejsou úplně za vodou a korunky je potřeba vydělávat. Sportovec prý nemůže najít žádné místo kvůli nedostatečnému vzdělání.

Dokonce kvůli tomu zase začal chodit do školy, aby nějakou tu kvalifikaci dohnal. "Dodělává si školu," potvrzuje Absolonová. Zatím je zpěvačka nejspíš trpělivá. Ale kdyby se Tomášovi dlouho nedařilo, zákonitě by to mohlo způsobit ve vztahu problémy.
Vždyť právě peníze jsou nejčastější důvod partnerských hádek. Sen Moniky vždycky byl mít velkou rodinu s mužem, který všechno zajistí. Takhle si to nejspíš nepředstavovala. Nedejbože, aby zpřišlo druhé miminko, po kterém Monika tak touží.

To by mohlo být v takové nejistotě nezvládnutelné. Tahle náročná doba se ale může pěkně protáhnout, protože bývalý hokejista asi nebude chtít vzít jen tak nějakou hůře placenou práci. Jenomže povolání, kde bude mít stejně hvězdné výdělky, jako byl zvyklý, asi nesežene.

Monika se může jen modlit, aby se brzy někde uchytil..
.

reklama
reklama