Aby odolal pokušení, raději utekl na venkov

Jeho pohledná tvář se mu postupem času stala spíše břemenem!

Sympatický Tomáš Hanák (61) je stále idolem mnoha žen. Bohužel, tento herec svou popularitu kdysi neustál, a to ho vehnalo do náruče alkoholu. Hanák tak přišel nejen o práci, ale i rodinu.

Tomáš Hanák (61) rozhodně nevypadá, že už překročil šedesátku. Navzdory tomu, že je už šedivý, má stále svůj okouzlující úsměv a energie na rozdávání. Zřejmě i proto je oblíbený herec stále považován za jednoho z největších krasavců českého showbyznysu.

Už sám sebe nebaví

Hanák dnes moc dobře ví, že právě sympatický zevnějšek patří k jeho největším přednostem. Vždyť právě ten mu v minulých letech zajistil dvakrát vítězství v anketě Nejvíc sexy muž roku. Přesto si ze svého

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden