Ač na to nevypadá, je babičkou
Během pandemie se herečka bála, že přijde o paměť, protože se neučila nové scénáře.

Josefíně Rašilovové (28), starší dceři bývalých manželů Vandy Hybnerové (53) a Saši Rašilova (49), se před časem narodilo miminko.

Pepina vystudovala grafický design, věnuje se v první řadě fotografování a stejně jako máma miluje koně. Před dvěma lety se vdala za dlouholetého přítele, stala se maminkou a z mladě vyhlížející matky učinila babičku.

Josefína je už téměř dva roky provdaná za Alexe.

„Ano, jsem babička, ale dcera si přeje soukromí a já to plně respektuji. Takže o miminku veřejně nemluvím,“ nechala se slyšet Vanda. Prožila si svoje, a tak je škoda, že nemůže dát před fanoušky upřímně najevo, že se raduje z nové role, kterou pro ni ovšem nenapsal scenárista, ale sám život.

Hodně sil a trápení ji stál bouřlivý rozvod s exmanželem, který ji po dvaadvaceti letech ze dne na den opustil kvůli milionářce, jež mu za rok dala kopačky a vyměnila ho za Izraelce.

Osamocený herec se pak rychle zamiloval do herečky Ludmily (36), s níž má Marii (5) a Emílii (2). Tudíž se stihl ještě před padesátými narozeninami stát čtyřnásobným tatínkem a navrch i dědečkem.

Související články
Někdy se musí herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (62) cítit, jako kdyby snad byla prokletá. Takovou smůlu v lásce, jako ona, má totiž opravdu jen málokdo. Když už si myslela, že po období smutku přichází čas na štěstí, došlo prý na další zklamání. Českým showbyznysem kolují informace, že ji měl zklamat sympatický kolega ze ZOO Robert Nosek. Tohle opravdu […]
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
Můj čas na kafíčko / 22.7.2024
Na filmovém festivalu v Karlových Varech si připravil moderátor Leoš Mareš (48) velké překvapení. Obarvil se na blond! Tím překvapil nejen své fanoušky, ale především manželku Moniku (43), která s hořkostí shledala, že momentálně vypadá Mareš jako jeho bývalá žena, která je také odbarvená. A bylo vidět, že jí to rozhodně není po chuti! Že by v tom trojúhelníku panovala […]
Tají Bohdalová vážnou nemoc?
premium
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Její kariéra byla bohatá, a ačkoli si to nikdo nedokázal představit, nejspíš je u konce. Herečka Jiřina Bohdalová (93) má prý vážné zdravotní problémy a jiná možnost nejspíš neexistuje! Stále hýří pozitivní energií, často se objevuje ve společnosti, jenže to nejspíš brzy skončí. Herečka Jiřina Bohdalová (93) podle našeho tajného zdroje tají vážnou nemoc. Sice […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz