Ačkoli se kochá výhledem na hřbitov, život má rád

Jeden z nejlepších českých herců PETR NÁROŽNÝ (82) letos ukončil svou hereckou kariéru a začal si užívat klidu. Jeho život nebyl nikdy procházka růžovou zahradou. S rodinou řešil vážné problémy.

Legendární český herec, bavič, moderátor a vnuk carského důstojníka Petr Nárožný (82) byl hercem odmalička. Už jako malý kluk docházel do ochotnického divadla v osvětové besedě. Kromě toho, že je výjimečným hercem, je také skvělým matematikem.

To zdědil po svém otci, jenž chtěl, aby jeho syn byl jako on a šel v jeho šlépějích. Jenže Petra to vždy více lákalo k divadlu. A vyplatilo se. Ačkoli herectví nikdy nestudoval, díky své píli i nepopíratelnému talentu se od rýsovacího prkna dostal až do divadla Semafor.

Získal si věrné publikum

I přesto, že začátky nebyly pro něj vůbec jednoduché, vše bravurně zvládl a postupem času se vypracoval v nenahraditelného divadelního a filmového herce. Petr Nárožný měl to štěstí, že měl milující a přející lidi okolo sebe.

Jak publikum, tak i kolegové si ho nesmírně váží. A to u herců nebývá zvykem. Syna plukovníka nejvíce vždy potěšilo, když za ním

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře