Adéla Banášová: Snaží se partner dostat k jejím penězům?

Bude z ní brzy paní Adéla Vincze!

Slovenská moderátorka ADÉLA BANÁŠOVÁ (36) neměla v osobním život příliš štěstí. Nejprve při- šla o vymodlené miminko a nakonec i o dlouholetého partnera. Nyní se ale zdá, že se vše v dobré obrací...

Banášová, která je pro české diváky známá zejména díky pěvecké soutěži Superstar, chodí s o deset let mladším VIKTOREM VINCZEM (26) sotva rok. Přesto jejímu partnerovi nic nezabránilo v tom, aby ji v přímém přenosu televize Markíza požádal o ruku. „Adélko, miluji tě nejvíc na celém světě. Vezmeš si mě?“ zeptal se viditelně roztřesený mladík své vyvolené. Moderátorka zasko- čená nečekaným osobním dotazem a ještě navíc před tisíci diváky hlesla závazné „ano“. Nenechala se ale jen unést tím velkým okamžikem a nehlodá v ní přece jen červíček pochybností? Těžko soudit, Banášová si své soukromí chrání a velmi dobře volí slova před novináři. A tak, ať už se to může zdát komukoli jakkoli bláznivé, krásná, bohatá a úspěšná tele- vizní hvězda už plánuje svatbu.

Hodně bohatá nevěsta

Mezi novináři se mluví o tom, že si Viktor nemohl vybrat lepší partii. Tedy minimálně po stránce finanční. Pohledná blondýnka je totiž opravdu hodně bohatá nevěsta a není žádné tajemství, že moc dobře ví, jak své peníze rozmnožit. V loňském roce se totiž moderátorce podařilo údajně téměř zdvojnásobit zisk své firmy. Podle Finstat.sk si Banášová díky pořadům, jako jsou Chartshow, Milujem Slovensko a Trochu inak, v minulém roce na svůj účet připsala zisk ve výši neuvěřitelných 271 000 eur. Zdroj, který si nepřál být jmenován, pak uvedl, že kdyby mode- rátorka byla na peníze – jako že není, mohla by si vydělat mnohem víc! Vincze je vystudovaný právník, ale živí se stejně jako jeho vyvolená moderováním. Začínal v regionálním rádiu v Nitře a postupně se vypracoval až na televizní hvězdu televize Markíza. V současné době je moderátorem zpravodajské relace Prvé Televízne noviny. Jak je ale asi zřejmé, i přes jeho nevyvratitelné kvality úspěchů své budoucí ženy nedosahuje ani zdaleka.

Přijme jeho jméno

Po tom všem, co Banášová v televizním průmyslu dokázala, by bylo pro mnohé nemyslitelné, že se vzdá svého jména, které je její obchodní značkou a skvěle ji živí. Ona to však vidí jinak. Hodlá totiž přijmout příjmení svého budoucího muže. „Já jsem bez ohledu na jméno, a když mluvíme o značce, tak si myslím, že i Adela je celkem silná značka,“ vysvětlovala Banášová, která si veselku hodlá spolu s Viktorem zaplatit sama. Od rodičů nic nechce, jen to, aby přišli a přáli jí štěstí.

Nezbývá než doufat, že Adéla svého rozhodnutí nebude jednou litovat.

reklama
reklama