Adéla Gondíková: Hrát s Jirkou je peklo

Už osm let to "táhne" s Jiřím Langmajerem (52), mimochodem stále ženatým. Skvěle jim to klape, i když jsou, jak Adéla připouští, protiklady. Jiří je poměrně nekomerční, Adéla stálicí televizní zábavy.

"Holt se protiklady přitahují," směje se pozitivní tmavovláska, která líčí společnou domácnost slovy: "U nás já poskakuju a Jirka je v pohodě a jen tak kouká. Jemu to pomáhá a mě to zas trochu uklidní, je to výhra pro obě strany.

" Co ji však přece jen zneklidňuje, je skutečnost, že s partnerem často i pracují, hrají společně v divadlech. "Chtějí nás obsazovat společně, je to dobrý marketingový tah," říká smířeně herečka a moderátorka.

"Nedělám si iluze, že by se o mě jinak někdo zajímal," dodává rezignovaně a je evidentní, že ji trápí, že diváci chodí hlavně "na Langoše". A ji berou jen jako zajímavou atrakci, kterou vídají v televizi ve všelijakých "ptákovinách".

Optimistická Adéla však jedním dechem dodává, že to prostě bere, jak to je, a je takhle spokojená: "Jsem šťastná, že lidi přijdou a třeba si řeknou, že to nebyl ztracený večer." .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden