Adéla Gondíková: Má obrovský strach o dceru

Útok bulváru

Štěstí jí co se týče lásky přeje nadmíru. ADÉLA GONDÍKOVÁ (43) s JIŘÍM LANGMAJEREM (51) tvoří už šest let stabilní pár. Přece jen se jí ale starosti nevyhýbají. Bojí se totiž o svou dceru NELU (13). Tu si vymodlila, když jí bylo třicet a ještě byla vdaná za ONDŘEJE BROUSKA (36). Byla jí i velkou oporou, když se s bývalým manželem rozváděla. „Největší výhrou v životě je jednoznačně moje dcera Nelinka,“ prohlašuje, kdykoli se stočí řeč na její dceru. Jenže Gondíková teď pomalu zjišťuje, že je její dcera příliš citlivá a nedělá jí dobře pozornost médií, s níž ale jako dcera známé herečky musí počítat. Navíc jí prý i spolužáci ve škole dávají najevo, čí je dcera, což je pádný důvod k obavám. Dospívající dívky jsou v tomhle věku velmi citlivé na každou sebemenší narážku, ať už na jejich osobu nebo rodinu. Navíc se dost často s matkou objevuje na premiérách a derniérách, kde je na ni až moc fotografů.

Vzdá své kariéry?

„Ona to teď úplně nesnáší. Ale já jí říkala, že s nimi musí počítat, když tam půjdeme. Jinak u nás ale díky tomu spoustu pozvánek končí v koši,“ přiznala Gondíková. Tím se ale herečka a moderátorka připravuje o kousek popularity. Čím víc jsou totiž herecké hvězdy vidět, tím jsou populárnější. Jakmile se po nich s l e h n e zem, nikdo je nebude chtít ani ve filmu, ani v seriálu.
Navíc se dceři každou volnou chvíli snaží věnovat a brát ji tam, kde budou samy dvě. Než Nela vyroste a přestane jí sláva vadit, uplyne mož- ná několik let. A to by Gondíkové a její kariéře mohlo dost uškodit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden