Adéla Gondíková: Našel si za ni partner mladičkou náhradu?

Ještě donedávna byl jejich život téměř jedna velká nuda. Nikdo se o ně nezajímal, nikdo je nepomlouval. S tím je prý teď ale konec. Začalo se o nich totiž v hereckých kuloárech říkat, že mají další velkou krizi! Opakuje se snad historie?

Porušil slib, který jí dal?

Jak je známo, když spolu Adéla Gondíková (45) a Jiří Langmajer (52) začínali randit, údajně to herec táhl i se svou další hereckou kolegyní.A tak mu Gondíková málem proklouzla mezi prsty. Naštěstí se tak nestalo. Vybral si totiž ji a herečka mu dala druhou šanci. Jak prý kdysi slíbil, vždycky už bude po jejím boku sekat latinu a nikdy jí nezavdá důvod k pochybám ani k žárlivosti.
To mu zřejmě vydrželo pro něj úctyhodných osm let. Teď ale svůj slib podle některých svých kamarádů porušil. A údajně ho k tomu dohnala sama Adéla.

Podruhé už to nechce zažít

Jiří Langmajer svou současnou partnerku bere jako svou největší životní lásku, a tak je pochopitelné, že si ji chce i vzít.Jenže, jak tvrdí sama Adéla, ona o svatbě nechce vůbec nic slyšet. Už jednou se vdávala a na rozvod se svým bývalým manželem Ondřejem Brouskem (38) nevzpomíná zrovna v dobrém. Podruhé tak prý nechce prožívat tu samou situaci.

Ke štěstí jí úplně stačí, když žije se svým partnerem pohromadě. Langmajer ji prý žádal o ruku již několikrát a ona vždycky odmítla. Naposledy to prý bylo na konci minulého roku při silvestrovské oslavě.Ani tehdy neuspěl a co víc – prý se pořádně naštval a chtěl od své partnerky jiný důvod odmítnutí než ten, že nechce. I v tomto směru ale pohořel. Od té chvíle se od sebe prý začali vzdalovat.

Nová známost?

Každý si dělá, co chce a co uzná za vhodné.Doma se prý scházejí jen při snídani a občas při večeři. Konverzace ale vázne. Údajně také kvůli tomu, že se herec začal věnovat jedné ze svých hereckých kolegyň. V posledních týdnech je plně vytížený a veškeré volné chvíle tak prý tráví se ženou, kterou má podle všeho do hereckého světa zasvětit.

Jeden z jeho kolegů totiž údajně prozradil, že má jít o velmi mladou dívku, která teprve před dvěma lety promovala na pražské filmové akademii. Vzhledem k tomu, že se jí chopil jeden z kdysi největších lamačů dívčích srdcí, všichni tuší, jak to dopadne.Nikdo ale nevěděl, jak rychle se své nové role herec ujme.

Dělá to natruc?

Adéla prý nepatří mezi žádné žárlivky, ale umí vycítit, když se něco děje. A právě v těchto dnech prý přemýšlí nad tím, kam chce, aby se její vztah s Langamajerem vyvíjel.Nikdo totiž neví, zdali to všechno dělá herec natruc, nebo zdali se do mladičké herečky skutečně zakoukal. Pokud si prý ale myslí, že tímto svou partnerku přemluví ke svatbě, šeredně se plete.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama