Adéla Gondíková: Odmítala práci jen kvůli strachu?

Přišla o spoustu dobrých kšeftů

Před časem se spekulovalo o tom, že ADÉLA GONDÍKOVÁ (44) nezavadí o pořádnou práci. Najednou se ale objevuje na scéně čím dál více. Co za tím stojí, že chytila druhý dech?

V minulosti byla k vidění na televizních obrazovkách často, pak ale zmizela. Pořady, které moderovala se svým bratrem DALIBOREM GONDÍKEM (47), byly zrušeny, jistý comeback oba zažili díky Tváři. Dnes se Adéla objevuje spíš v divadlech a bratra nahradil po jejím boku JIŘÍ LANGMAJER (51).

Nechtěla protekci

Gondíková tvrdí, že se před časem rozhodla, že už se nechce rvát o dobré role za každou cenu. Pak se ale všechno jako mávnutím kouzelného proutku změnilo. Nabídky se jenom hrnou, ještě nedávno z toho ale herečka moc nadšená nebyla. Měla prý strach, aby se nezačaly šířit pomluvy, že dostává příležitost z protekce jen díky Langmajerovi. „Všichni řeknou, že mi to Jirka zařídil, což je pro mě úplně nejhorší, co může být,“ svěřila se a dodala, že partnerovi řekla, že s ním právě proto nikdy hrát nebude. „Takže když se teď před ním někdo zmíní o práci pro mě, Jirka mu rovnou řekne, ať mi zavolá sám,“ vysvětlila.

Spolu vydělají balík

Dalším důvodem, proč se Adéla nechtěla objevovat vedle Jiřího na jevišti, byl strach, jestli by to vůbec fungovalo. Obávala se, že kdyby nastal problém v jejich vztahu, mohlo by se to promítnout i do představení. Jak je vidět, tak už to nevadí a nutno dodat, že na dvojici, která jinak nemluví o soukromí, se lidé chodí dívat rádi.

.

reklama
reklama