Adéla Gondíková si vzala výrazně mladšího muže a ten jí po čase opustil!

Známý herec tvrdí, že mu vztah s Adélou vlastně zachránil život!

Cestu ke slávě začala podle vzoru bratra, se kterým má perfektní vztah. Cestu k partnerskému štěstí si ale Adéla Gondíková (47) musela zopakovat!

O Adéle Gondíkové je známo, že má velmi blízký vztah ke svému bratru Daliborovi (50). V dospělosti spolu vytvořili úspěšnou moderátorskou dvojici, ale jejich pevné sourozenecké pouto se datuje od dětství.

Změnila účes - a s ním i plány!

Adéla vyrůstala v Sokolově. „Všechny rodiny tam vypadaly jako ta naše - starší chlapeček, mladší holčička, jako kdyby nás někdo vyráběl na zakázku. Lítali jsme venku v různých partách. O tři roky starší brácha pak šel na konzervatoř, ale mě to v tu dobu ani nenapadlo.

Byla jsem taková zakřiknutá a nenápadná holka.“ Žádnou hereckou tradici doma neměli, pokud se nepočítá to, že Adélin táta byl ochotníkem. Jí samotnou by podobná profese v dětství vůbec

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden