Moje sladké tajemství

Aféra s utajovanou dcerou mu zničila manželství

Moje sladké tajemství

Herečka Zlata Adamovská (63) se nikdy s ničím nepárala. Když novináři odhalili, že jí byl Radek John (67) nevěrný, a dokonce si pořídil nemanželskou dceru, okamžitě ho vyškrtla ze svého života.

Novinář a později i politik Radek John (67) a jeho bývalá manželka, herečka Zlata Adamovská (63), byli opravdu krásný pár. Navíc se jim oběma velmi dařilo v práci, takže jim mohl leckdo závidět. A možná i záviděl. Ovšem jen do té doby, než na Johna praskla nevěra, která se neobešla bez následků.

Žili spolu jen tak, na psí knížku

Jejich do té doby zdánlivě bezproblémové manželství se najednou propíralo na předních stranách tisku a my se tak dozvěděli i některé pikantní detaily z jejich soukromí. Přitom když se ti dva

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden