Agáta Prachařová: Hrůza ze samoty

Je zvyklá na neustálou společnost. Vyrůstala mezi mladšími sourozenci a mnoha domácími zvířaty, byla zvyklá na ruch a shon charakteristický pro velkou rodinu.

Neumí žít jinak. Ukázalo se, že Agáta Prachařová má v poslední době panickou hrůzu ze samoty. Nic takového nezná a ani se s tím seznamovat nechce. Jenže manžel Jakub Prachař (35) je na útěku, a co je horší, zdá se, že se nevrátí.

Manželství už není v krizi, ale podle všeho u konce. Maminka dvou dětí si na samotu bude muset chtě nechtě začít zvykat. "Všichni vědí, že Agáta nerada spí sama v posteli. Má z toho doslova hrůzu. Bojí se tmy a samoty," prozradil zdroj z blízkého okolí.

A co čert nechtěl, v její vile byl nedávno zloděj, což Agátinu hrůzu zdvojnásobilo. Ukazuje se, že se jí nechce vracet domů. Dokonce se stalo, že když měla pro děti zajištěné hlídání, raději přespala u kolegyně, než aby riskovala návrat do vlastního domova.

"Po dlouhé době opět padesát tři kilo," prozradila modelka, která ani před prvním těhotenstvím nebyla takto hubená. Není to důvod k radosti. Utrápená brunetka je vyhublá na kost. Je vysoká, třiapadesát kilogramů pro ni představuje podváhu.

Situace, ve které se teď nachází, ale chuti k jídlu nepřeje. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden