Agáta Prachařová: Konec vztahu zpečetěn?

Modelka Agáta Prachařová (33) a herec Jakub Prachař (35) se nemohou shodnout v zásadní věci. To by ovšem mohl být v budoucnu velký problém, který by mohl skončit fatálně. Pryč jsou ty časy peripetií, kdy jeden druhého obviňoval z nevěry.

A to i přes to, že podle tvrzení páru jsou u nich hádky na denním pořádku. Zkrátka se sladili a modelka Agáta Prachařová a herec Jakub Prachař už měsíce předvádí ukázkové manželství. Zatím. Jejich vztah totiž nemá zrovna nejlepší vyhlídky do budoucna.

Jablkem sváru by se totiž mohly stát další společní potomci. "Já byla mladá rodička, takže mám ještě spoustu času stát se matkou spousty dětí," naznačuje Prachařová své plány. Jenomže zatímco ona chce jít ve šlépějích své šestinásobné maminky, herečky Veroniky Žilkové (57), a touží po velké rodině, Prachař z této představy zrovna neskáče nadšením.

Bohatě mu prý stačí jejich dcerka Mia (1,5) a vyženěný Agátin syn Kryšpín (7). "Starat se o děti není sranda. Jsou asi chlapi, kteří jsou k tomu lépe uzpůsobení, já mezi ně úplně nepatřím. Když hlídám, cítm se pak, jako bych přeházel vagón písku," přiznává Prachař.

Jak je vidět, v případě manžela modelky už nemůže být o dětech ani řeč. Jak tohle ale v budoucnu dopadne? Jen těžko se mohou s tak rozdílnými postoji shodnout. A asi se nedá očekávat, že herec někdy názor změní.

Snad to neskončí rozvodem! .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden