Agáta Prachařová má manželství v troskách

Jistý fotograf Matěj (31) začal rozhlašovat do médií, že měl s modelkou Agátou Prachařovou (31) vdanou za Jakuba Prachaře (33) poměr. Prý mu slibovala společnou budoucnost. Kde je pravda? Když zjistila, že je těhotná, vztah údajně utnula.

Sama modelka to ale striktně popírá. "Jsou to všechno lži, někdo mě chce jen poškodit," obhajuje se Prachařová, která se z celé aféry psychicky zhroutila. Vyvstává však velký otazník – proč to modelku tolik rozhodilo, když je to jen lež? Je pobledlá, zdrcený výraz ve tváři.

.. Má snad špatné svědomí? Je více než zřejmé, že má Agáta o svůj stávající vztah s Jakubem strach. Jistě není náhodou ani to, že si herec sbalil kufry a odjel s kamarády na hory a Agáta se odstěhovala na několik dní ke kamarádce.

"Potřebovali jsme si od všeho odpočinout," mlží modelka. Něco tady nehraje. Kdyby všechno klapalo, jak má, nejspíš by trávili čas spolu. Vše nasvědčuje tomu, že Jakub o její věrnosti přesvědčen není a jejich manželství je kvůli tomu v hodně velké krizi.

A Prachařová se teď klepe hrůzou, jestli ji její miláček neodpustí. "Nejlepší chlap na světě! Miluji tě!" Zběsile vystavuje na sociální síti zamilované hlášky. Otázkou ale je, jestli není pozdě bycha honit.

Nedošla už Jakubovi trpělivost? Už jednou musel překousnout, že mu jeho žena lhala. Tvrdila, že jede do Ameriky s kamarádkou a místo toho jí dělal společnost hokejista NHL Jiří Tlustý (28). Dokáže Agáta vše zachránit i tentokrát? .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden