Agáta Prachařová: Nový chlap

Názorně předvádí svému stále ještě manželovi Jakubu Prachařovi (36), že se bez něj bez problémů obejde. Rebelka Agáta Prachařová nikdy nebude mít o muže nouzi. Chlapi přicházejí a odcházejí, aniž to s ní příliš otřese.

Manželův útěk, podle všeho již definitivní, vyřešila v souladu se svou náturou: operativně si opatřila jiného ctitele. Podle dobře informovaných zdrojů Agáta nedávno strávila noc s mužem, který evidentně nebyl jejím manželem.

Jednalo se o chlapíka, který ji učil v Izraeli surfovat. Z mořských vln si ho odvezla rovnou do postele. S urostlým sportovcem se seznámila, když po několikáté utíkala za matkou Veronikou Žilkovou (58) do Izraele, aby si zde léčila zlomené srdce.

Útěchou nám všem, kdo se o ni zajímají, může být skutečnost, že rána v jejím srdci se díky šlachovitému instruktorovi rychle zacelila. Kdo se v době, kdy se rebelka léčí z nešťastné lásky a vrhá na prkně do vln, stará o děti Kryšpína (8) a Miu (2), nevíme.

Jisté však je, že manželství Agáty a Jakuba jde, jak se lidově říká, do kopru. Škoda že si mladý herec nedal říct, když mu ti moudří z jeho okolí říkali, aby se do svatby raději nehrnul, neboť eventuelní svazek jistě záhy skončí katastrofou.

A je to tady. .

reklama
reklama

Komentáře