Agáta Prachařová: Otevřená válka s matkou!

 Ve vztahu s manželem Davidem Prachařem (59) je, zdá se, konečně klid. Zatím se ale objevil jiný problém v rodině. Co modelka nemůže své mámě zapomenout a čím jí dnes pění krev? Herečka Veronika Žilková (57) měla vždy auru matky, která by se pro své děti rozkrájela a modelka Agáta Prachařová (33) vděčné milující dcery.

Nyní se ale ukazuje, že vztahy mezi oběma dámami nejsou zrovna růžové. Podle slov Agáty se mezi nimi rozpoutala pořádná válka. Už když Prachařová před lety vyletěla z hnízda, naznačovala, že Žilkovou jako bezchybnou mámu nevnímá.

Přesto se ale tvářila, že spolu skvěle vycházejí. Teď se však Agáta do své mámy ostře opřela. Spouštěčem byl nejspíš nedávný rozhovor, ve kterém byla modelka v roli novinářky a její matka odpovídala. "Opravdu pyšná jsem asi na to, že vím, že opravdu umím udělat domov.

Domov pro mě znamená, že každému dítěti uvaříte, co má rádo a každému manželovi se snažíte vyhovět v tom, co on považuje za důležité. Dělat domov znamená potlačit sebe a myslet na druhé," básnila Žilková o svém poslání.

K tomu pak dodala, že ačkoli natočila šet set rolí a získala prý všechny ceny, které mohla získat, nic z toho nevyvážilo radost z ratolestí. "Moje největší bohatství jsou moje děti," řekla. Jenomže Agáta zjevně považovala tahle slova za přetvářku.

Nedala v tu chvíli na sobě nic znát, ale při nejbližší příležitosti nenápadně dala najevo, co si o tom myslí. Prachařová zaplavila internet fotografiemi své babičky a chválou právě na její osobu. "Babičku beru jako druhou mámu, skoro mě i kojila, protože máma mě měla ještě na škole," přisadila si.

A to nebylo zdaleka všechno. "Díky babičce jsem odmaturovala, udělala vysokou školu a teď se učí s Kryšpínem. Ta dožene k maturitě i Miu!" vyzdvihla, že především babička je ta, která se vždy v rodině starala o děti.

Zřejmě má Agáta v hlavě stále živé vzpomínky. Už jednou v minulosti je popsala. "Doma to bylo vždycky pěkně hustý. Máma se oháněla tím, že pro nás vydělává peníze, takže na nás nechala péči o domácnost.

Bylo nás vždycky hodně, takže to většinou fungovalo přesně jako na vojně. Každé ráno jsme měli na nástěnce rozpis, kdo musí co udělat. Nákupy, úklid, domácí úkoly, všechno jsme museli zastávat sami. U nás panovala diktatura.

Jsem šťastná, že už tam nebydlím," zněla její slova. K tomu pak ještě dodala, že je prý máma bila jako žito. Nejspíš nebude náhodou, že z rodiny podle našich informací utekly i obě děti, které měla Žilková v pěstounské péči a prý úplně přerušily kontakt.

Prachařová by se nejspíš se starými křivdami smířila, nyní jí ale zpěnilo krev, když Žilková začala své rodičovské zásluhy ještě vychvalovat. Není těžké si představit, jaké musí být mezi dvěmi rivalkami napětí.

Nezbývá než doufat, že čas nesváry zase odvane. Vždyť život Prachařové byl vždycky tak trochu Itálie a po každé bouři zase vasvitlo sluníčko. .

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama