Agáta Prachařová: Problémy za ni nikdo řešit nebude

Zdrcená Agáta Prachařová (34) nese manželskou krizi s Jakubem Prachařem (35) velmi špatně. Nechtěla zůstat s dětmi Kryšpínem (7) a Miou (1) v opuštěné vile, protože jí tam prý všechno připomínalo jejich šťastné rodinné chvíle.

Proto se rozhodla i s dětmi odletět do Izraele za svou maminkou Veronikou Žilkovou (57) a doufala, že jí se vším pomůže. Nicméně to Žilková rozhodně v plánu nemá. Prý má sama početnou rodinu, a kdyby měla řešit problémy všech, tak by se z toho zbláznila. Prý Agátě maximálně pohlídá děti, ale do její manželské krize se jí prý plést nebude.

Nemíchá se do toho

Agáta se na svou maminku spoléhala, doufala, že s ní vše dopodrobna probere a řekne jí, co a jak. O tom si ale může nechat jen zdát, protože její maminka si hledí svého. Prachařová teď neustále přidává fotky z pláže, kde je jen se svými dětmi a s mladší sestrou Kordulou (13). Agáta na nich nevypadá zrovna dvakrát šťastně a není se čemu divit, cítí se opuštěnější než kdy předtím.

Opustil ji manžel a oporu nenašla ani u vlastní matky. Žilková se ale snaží situaci vysvětlit. „Pokud vaši dceru opustí manžel a uteče od ní, to nejlepší, co můžete udělat, je nemíchat se do toho!“ stojí si za svým herečka.Pro spoustu lidí je chování Žilkové zarážející. Vidět svoji dceru ztrápenou a smutnou s ní očividně nic moc nedělá. Co za tím je?

Má také krizi?

Proslýchá se, že i Žilková si prochází menší manželskou krizí.Její manžel Martin Stropnický (62) si údajně stěžoval, že se mu Žilková vůbec nevěnuje. Jediné, co řeší, jsou jen všichni okolo, ale ne on. To by vysvětlovalo, proč je Žilková vůči Agátě tak chladná. Nikdy předtím se takhle nechovala, a naopak to byla vždy ona, která byla dceři nablízku, když se v jejím životě něco dělo. Krizi si tedy obě řeší po svém a o samotě.

reklama
reklama

Komentáře