Agáta Prachařová: Rozvede se do konce léta

Pro ty, kdo si kladou otázku, zda je rebelka Agáta Prachařová konečně už rozvedená, případně do kdy se celý proces protáhne, máme uspokojivou odpověď. Sama Agáta se totiž nechala slyšet, že do konce léta z ní bude rozvedená paní.


Dcera Veroniky Žilkové (58) prozradila, že se s Jakubem Prachařem (36) domluvila na tom nejzásadnějším, a to na péči o společnou dcerku Miu (2). Schyluje se k rozvodu. Doufám, že do konce léta se budu jmenovat konečně Hanychová,“ jásá známá potížistka, kterou střídání partnerů podle názoru mnohých z jejího blízkého okolí vysloveně baví.

Zda to baví i její děti Kryšpína (8) a Miu, to už je jiná otázka. Děti si podle odborníků spíš přejí klid a řád, což jim v některých rodinách bohužel není tak docela dopřáno. K péči o dceru tmavovláska podotkla: „Máme ji ve střídavé péči.

Nemáme ji po týdnech, ale trošku jinak, ale je to půl na půl.“ Dodává: „To, že nám to nevyšlo, je naše chyba. Jsem v rozvodových věcech dospělá, vyrovnaná a až moc hodná.“ Hezky se pochválila. Jestlipak by ji hezky pochválil i Jakub Prachař?

reklama
reklama