Agáta Prachřová: Proč všem lže?

Proč to modelka Agáta Prachařová (33) dělá? Fotografie, které vystavuje na internetu, jsou jedna skandálnější než druhá. Před nedávnem zvedl vlnu pobouření snímek, na kterém své dcerce Mie (10 měs.) začmárala obličej.

Dalo by se pochopit, že Prachařová nechce vystavovat své dítko veřejnosti už v batolecím věku. V takovémto provedení ale obrázek působil poněkud morbidně. Nyní přidala další zarážející příspěvky. "Sama na dvě děti.

Zastřelim se," připsala k videu z letiště, jakoby odlétala na dovolenou sama se svými ratolestmi Miou a starším synem Kryšpínem (7). Na tom by nebylo nic divného, kdyby chvíli potom nevystavila video, ve kterém jede autem se svým manželem, hercem Jakubem Prachařem (34) a dětmi a okomentovala to "tiamo", což znamená italsky "miluji tě".

Nejspíš tím chtěla ukázat, že si s rodinkou užívá cestování po Itálii. Něco tady nehraje. Je snad Prachařová superžena, která dokáže být na dvou různých místech najednou? Modelka si je jistě dobře vědoma toho, že její příspěvky sledují tisíce fanoušků.

Přesto se neostýchá dělat si z lidí blázny. Nebo že by to byl záměr? Poslední dobou se jí kšefty asi moc nehrnou. Že by se Prachařová zoufale snažila tímto způsobem na sebe upoutat pozornost, aby se dostala opět do středu zájmu? Vždyť jak se říká – špatná reklama - také reklama.

.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama