Agátě utekl další chlap!

Kolik asi Agáta ze Soukupa vytříská na alimentech? Vzhledem k jeho dluhům může být zklamaná létačku kvůli dluhům.

Poslední horké letní dny nebyly pro Agátu Hanychovou (38) žádná selanka. Po pouhých patnácti měsících jí utekl další  chlap, s nímž si tentokrát pořídila i dceru, které je dnes sotva pět měsíců.

Mediální magnát Jaromír Soukup (54) ještě na jaře vykřikoval, že jeho Agáta už brzy bude paní Soukupová, ale po narození dítěte se jejich vztah začal měnit a bylo jasné, že slovo svatba byl jen takový výkřik do tmy. 

Jaromír Soukup (54)

Poté, co se Hanychová se svými i Soukupovým dítětem na celé léto nastěhovala do jeho aparmánu ve španělské Marbelle, byla krize završena. Údajně hrála velkou roli  i Soukupova nevěra, o které se v kuloárech otevřeně mluví.

Po divoké hádce  s Agátou pak Soukup odletěl předčasně ze Španělska domů a svou rodinku si nepřijel ani po pár dnech vyzvednout na letiště. Agáta si přesto myslela, že se bouřka uklidní, ale místo toho dostala definitivní kopačky.

To, vzhledem k absurditě celého vztahu, není žádné překvapení, vždyť mnohé hned na začátku napadlo, že jde hlavně o to si zajistit tučné alimenty. A to se přece podařilo.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden