Akutně shání chlapa! Zn. Kritéria jsou nízko!
Proč marně čeká?

Kde jen ten pravý pořád vězí? Ptá se sama sebe Martina Randová (50), herečka, kterou si televizní diváci oblíbili nejprve jako ráznou Heluš v Ordinaci v růžové zahradě, a následně jako hospodskou Kateřinu v Ulici.

Přestože rok narození v občance ji neúprosně řadí spíše do kategorie zralých žen, než náctiletých princezen, zatím ještě neměla to štěstí, aby potkala svého životního partnera. Stále je sama, jako kůl v plotě, byť, jak přiznala, nároky na potenciální partnery s rostoucím věkem stále snižuje.

Klidně i gaye

Prý by měl být hodný, věrný a měl by ji mít rád takovou, jaká je, říká své skromné přání herečka, které už prý dávno u mužů nezáleží na výšce, váze nebo fyzické kráse. Nedávno se dokonce nechala slyšet, že by jí ani nevadilo, kdyby byl její muž homosexuál.

Byla by prý tolerantní manželka, kdyby se jí manžel po svatbě k něčemu takovému přiznal. Jak je vidět, se svými kritérii šla opravdu hluboko. Co je to ale platné, když ten pravý stále ne a ne přijít.

Se Zounarem si zkrátka rozumějí jako parťáci. A nechtějí to pokazit.

A co Zounar?

Mnoho fanynek by pro ni jistě mělo okamžitý tip. Nerozlučnou dvojku od dob Ordinace v růžové zahradě tvoří s Martinem Zounarem (55). Hrají spolu i divadlo a vzájemné sympatie nezapřou.

Jeden by si myslel, že tady vzniklo víc než jen přátelství. „Martin je neskutečný člověk, já už ho beru jako součást sebe sama,“ básní o něm Randová. Ovšem je nutno si přiznat jeden zásadní fakt.

Zounar se chystá oženit s psycholožkou Kateřinou Kantovou (42), a tak Martině nezbývá než doufat, že se co nevidět objeví nějaký jiný perfektní muž, o němž by dovedla básnit stejně tak, jako o svém milém kolegovi. „Určitě se někde musel narodit člověk, kterej se tady narodil kvůli mně,“ neztrácí naději.

Související články
Přišla Tereza Kostková svému muži na další nevěru a vyhodila ho?
premium
Už před lety se jedno manželství herečce Tereze Kostkové (48), hrdince seriálu Jedna rodina, rozpadlo. Je snad možné, že se teď opakuje minulost a lásce s Jakubem Nvotou (46) je konec? V poslední době se Tereze Kostkové (48) pracovně daří. Nejenže je hlavní hvězdou seriálu Jedna rodina, který se ze zamýšlených pár dílů stává takřka nekonečným, ale […]
Někdy se musí herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (62) cítit, jako kdyby snad byla prokletá. Takovou smůlu v lásce, jako ona, má totiž opravdu jen málokdo. Když už si myslela, že po období smutku přichází čas na štěstí, došlo prý na další zklamání. Českým showbyznysem kolují informace, že ji měl zklamat sympatický kolega ze ZOO Robert Nosek. Tohle opravdu […]
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
Můj čas na kafíčko / 22.7.2024
Na filmovém festivalu v Karlových Varech si připravil moderátor Leoš Mareš (48) velké překvapení. Obarvil se na blond! Tím překvapil nejen své fanoušky, ale především manželku Moniku (43), která s hořkostí shledala, že momentálně vypadá Mareš jako jeho bývalá žena, která je také odbarvená. A bylo vidět, že jí to rozhodně není po chuti! Že by v tom trojúhelníku panovala […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz