Alena Mihulová: Lidé ji na ulici poznávají. Je to děs!

Z role do role jde nyní Alena Mihulová, známe ji z filmu Sestřičky. Po dlouholetém ústupu ze slávy, který zavinil alkohol, její hvězda znovu jasně zazářila.

Ale má to i své záporné stránky. Lidé ji na ulici poznávají, a to není pokaždé tak docela příjemné. Na dovolenou jezdí celé roky stále na stejné místo, ale už nechce prozrazovat, na jaké. Naivně se domnívala, že alespoň v zahraničí bude neviditelná, ale to se velice zmýlila.

S diváky a fanoušky nikdy neměla problém, až teď. „Vše má své meze, tady v tom případě to už bylo přes čáru,“ trpce konstatuje tmavovláska. V hotelu řádila skupinka mužů, kteří stále něco slavili a intenzivně popíjeli.

„Jejich chování se prostě už nedalo vydržet,“ konstatuje herečka. „Když na vás někdo neustále pokřikuje, křičí na vás všude, kudy projdete, na jídle, na pláži, je to opravdu velmi nepříjemné,“ stěžuje si.

Doma v Česku se jí naštěstí nic podobného nikdy nestalo. Jen se jí lidé občas ptají, co by měli dělat třeba s bolavým žlučníkem, což se dá vysvětlit tím, že Mihulová často hraje zdravotní sestry. .

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama