Alice Bendová (43) Nají se někdy dosyta?

Hladoví a týrá samu sebe. Jako by se snad neměla dost ráda. Krásná zelenooká herečka Alice Bendová (43) odjakživa milovala dobré, leč kalorické jídlo. Utloukla by se po bagetce s máslem a s italským salámem, ale v posledních letech nastolila tak přísný režim, že si tuto pochoutku zřejmě už nikdy nedopřeje.

Po páté hodině si nevezme ani sousto. A pořídila si domů mašinku, na které si čtyřikrát týdně půl hodiny protahuje tělo. To ale není vše. Alice se rozhodla nespoléhat jen na svou vůli a navštívila speciální salon, kde jí provedli liposukci neboli odsátí tuku zmražením, bez vpichu jehliček.

Stálo ji to sice zhruba deset tisíc za jednu partii, ale nelituje. Zhubla o neuvěřitelných dvacet kilogramů. Nyní se tedy pyšní krásně štíhlou postavou, ale za jakou cenu? Odborníci doporučují ženám, které jsou na sebe takto neúměrně přísné, aby se alespoň čas od času odměnily nějakou dobrotou, bez které kdysi nedokázaly žít.

To znamená kouskem čokolády, pikantní porcí kuřete z rychlého občerstvení a tak podobně. Jenže Alice dobře ví, že má sklony k nadváze, a tak se prostě už nikdy dostatečně nenají. Sama se tak rozhodla. Uvědomuje si, že to může vést k záchvatům nervozity, ba i k depresím?.

reklama
reklama