Alice Bendová: Další injekce do rtů

Nemlží. Plastiky čestně přiznává. Poměrně upřímná je ke svým fanouškům talentovaná herečka Alice Bendová (43). Narozdíl od mnoha jiných se nestydí prohlásit, že se čas od času ocitne v rukou plastických chirurgů.

Rázná Bendová do českého filmu vstoupila před lety neobyčejně odvážně, pro mužskou část publika se stala nepřehlédnutelnou zejména díky sexy křivkám, které měli možnost obdivovat diváci filmu Báječná léta pod psa.

Údajně už tehdy byly vnady vylepšené uměle. Po roli v Báječných letech hereččina hvězda vylétla vzhůru, Alice se stala častou představitelkou přitažlivých mladých žen s obrovskými výstřihy. A protože jí estetická chirurgie otevřela dveře do světa celebrit, využívá jejích služeb prakticky neustále.

Nedávno byla opět viděna na klinice, tentokrát podstoupila úpravu rtů. Vysvětlila, že je nechce zvětšit ani změnit jejich barvu, ale že jí jde o omlazení a vyplnění malých vrásek okolo nosu. Zní to nevinně, ale kde se to zastaví? Snad nechce krásná Alice skončit jako strašidelná Donatella Versace (61), o které se šeptá, že v období před plastikami bývala docela hezká? .

reklama
reklama