Alice Bendová: Možná se zase svlékne

V případě erotického idolu českých mužů, přitažlivé a dobře vyvinuté herečky Alice Bendové (42), jsme si zvykli, že se ráda svléká – myšleno na filmovém plátně.

Osudnou se jí stala slavná scéna z filmu Báječná léta pod psa – v okamžiku, kdy v roli jugoslávské krásky na lodičce odhodila tričko, muži přestávali dýchat. Od té doby se Bendová svlékat nepřestala, diváci si to žádali.

Dnes dvaačtyřicetiletá herečka již k odhazování svršků na filmovém plátně přistupuje malinko rezervovaněji... Přece jen, už dospěla do středních let a v první řadě je vzornou maminkou dvou dětí. Alička (6) a Vašík (9) viděli Kameňák, v němž maminka účinkovala, ale ty choulostivější snímky pochopitelně neznají.

Alice dobře ví, že se na ně jednou podívají, a tak je na to podle svých vlastních slov připravuje. Když se před kamerou svlékala, vždycky se prý styděla. Ale pokaždé to podle ní nějak zapadalo do role, a tak to krásné herečce připadalo v pořádku.

A jak to bude do budoucna? To vás potěší. Vnadná bruneta se svlékat už nechce, ale kdyby jí nabídli hlavní roli, ve které by to bylo potřeba, pravděpodobně kývne. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden