Moje šťastná hvězda

Alice Bendová: Uteče do Španělska za novým mužem?

Kvůli komu tak často mizí do zahraničí? Jak to tak vypadá, Alice Bendová (45) si pořídila nového chlapa. A ne jen tak ledajakého! Možná jí od základu změní život. V Česku už totiž herečku vůbec nic nedrží.

Není žádným tajemstvím, že Alice Bendová ráda tráví dovolenou na Kanárských ostrovech. Jakmile má pár dní čas, utíká za teplem. Jejím nejoblíbenějším španělským ostrovem je Tenerife, kde si dokonce pořídila vlastní apartmán, aby nemusela platit za drahé hotely.

S Topolem už žádné plány nemá?

Minulý rok herečka přiznala, že na Kanárských ostrovech byla už celkem patnáckrát a chystá se tam znova. Přátelé však nevěří, že tam jezdí jenom kvůli tomu, že si na Tenerife pořídila nemovitost.

Musí za tím být přece něco víc! A tak prý začali pátrat na vlastní pěst. Je známo, že Bendová už téměř pět let chodí s mladým podnikatelem Michalem Topolem (32), ale ke svatbě se stále nemají. Sama Bendová tvrdí, že svatba s tímto mužem je pro ni naprosto zbytečná a že v nadcházejících letech jejich vztah rozhodně nikam dál posouvat nechce.

Pokud to ví i Topol, pak je všem divné, že herečku ještě neopustil. V jeho věku je pravděpodobné, že bude chtít brzy založit rodinu. Mít manželku a děti. Jenže s Bendovou se mu to zřejmě nepoštěstí. Ta má zcela jiné životní cíle.

Příjmy jí rychle klesají

A údajně hned dva z nich směřují do Atlantského oceánu. V posledních měsících se o Bendové říká, že se u seriálových i filmových režisérů dlouhodobě neosvědčuje. Prý hraje jen průměrně a ani jako moderátorka prý za moc nestojí.

A tak jí kvůli tomu údajně začaly rapidně klesat příjmy. Vzhledem k tomu, že je však zvyklá žít si na vysoké noze, musí si co nejrychleji zajistit jiné výdělky. Anebo se rovnou odstěhovat. To má být totiž její plán.

Našla si zámožného milence?

Jeden z jejích blízkých kamarádů údajně vypátral, že se letos, nejpozději však příští rok, chystá odstěhovat.A kam jinam než na Kanárské ostrovy. Leč tam není zrovna levné živobytí. Ba právě naopak. Jedná se o lukrativní dovolenkovou destinaci a podle toho jsou tam přizpůsobeny i ceny. Kde na to tedy vezme? Ve Španělsku si údajně našla zámožného milence!

Odstěhuje se?

Ačkoli je převážně na mladší, pohledné a svalnaté muže, při jedné z jejích nesčetných dovolených ji údajně oslovil muž, který o ni projevil zájem.A rozhodně se nenechal jen tak odbýt. Ač Bendová ze začátku pozvání na večeři odmítala, jednoho dne to nevydržela a rozhodla se dát údajnému španělskému ctiteli šanci. Má jít o podnikatele v turismu, který je sice v důchodovém věku, avšak stále velmi aktivní.

Létá po celém světě, skáče padákem, s přáteli se ani nebojí sjíždět řeku. A především miluje dobré víno a jídlo a krásné ženy. Přestože herečka umí španělsky jen pár slov, mluví spolu převážně anglicky, ale co jsme se dozvěděli – už se začala jazyk svého nového milence aktivně učit! Když se viděli naposledy, učinil totiž své vyvolené nabídku, která se neodmítá a která se nikdy víc zřejmě opakovat nebude.

České sexbombě měl totiž nabídnout, aby se k němu přestěhovala do jeho luxusní dvoupatrové vily a svůj apartmán zatím pronajímala. Ani po ní nechce, aby pracovala. Nemá žádné děti, a tak má spoustu peněz nazbyt.

Bendová by si tak mohla dělat, co by jen chtěla. Jenže co její děti, Alice (8) a Jan (10), a co teprve její partner Topol. Ví, jakou lákavou nabídku dostala?

Čeká ji hvězdná kariéra

Děti by prý ráda vzala s sebou, aby se naučily další jazyk.Dokonce už má údajně mít i vyhlédnutou základní školu, kam by Honzík s Alicí chodili. A přítel Topol? O tom jediném její přátelé nevědí zhola nic, dokonce ani to, zdali se s ním náhodou už nerozešla. S nikým o něm Bendová nemluví, protože má hlavu plnou úplně jiných, příjemnějších starostí.

To prý podle některých dokazuje fakt, že je Bendová mnohem víc na peníze než na skutečnou lásku. Svou kariéru však za hlavu házet nebude. Její údajný milenec jí totiž slíbil, že jí seženě roli v nějakém španělském seriálu, kam by díky svému vzhledu jistě rychle zapadla.

Možná to nakonec dotáhne až do nějaké z velmi oblíbených telenovel a jednoho dne ji bude znát celý svět. Vždyť už teď začíná její život připomínat pohádku. Anebo noční můru? To ukáže až čas, zdali její rozhodnutí byla správná, či nikoli. Už teď má však kolem sebe mnoho závistivých lidí...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden