Alice Bendová žárlí na svého mladého zajíčka! Proč?

Herečka a moderátorka Alice Bendová (43) se musí pořádně otáčet! Ženy se jí totiž začínají lepit na mladého partnera Michala Topola (31) jako vosy na lep! Sama Alice přitom nemá ve svých mužských obdivovatelích úplně jasno.

Jak to tedy ve skutečnosti je? „Ono se špatně rozlišuje, jestli po mně někdo kouká jako muž, anebo fanoušek. Ale po něm také koukají holky. Spíš by mi va- dilo, kdyby on koukal po ji- ných,“ kápla božskou vnadná moderátorka, která si přitom sama občas ráda zaflirtuje díky bujným ženským zbraním s ostatními muži, či dokonce muži zákony, když se jí někde povede udělat nějaký ten přestupek. Není to tak trochu pokrytectví?

Je z ní skvělá dohazovačka

Sama přitom dohazuje ostatním jednoho partnera za druhým. A to nejen v rámci práce v barrandovské televizní show Farmář hledá ženu, ale i svých přátelům a rodině. Praxe se jí docela vyplácí, i když… „Partnera jsem dohodila třeba člence mojí rodiny. Na druhou stranu jsem chtěla dohodit chlapa mojí kamarádce, a pak mi přišla říct, jakého blbce jí to nabízím,“ smála se Alice. Tak zbývá jen doufat, že nad ní nesklapne v televizi klec jako nad pořady Kateřiny Brožové (49). Nebo to Ála dohání svými přírodními čtyřkami? Její vizáž jí prý totiž pomohla zatím naprosto ve všem!

Je to konečná, nebo se najde ještě jiný muž?

Svléká se před cizími muži

A moc dobře si uvědomuje, že se její tělo ostatním mužům, ať už v práci, nebo na ulici, líbí. Dokázala to také v oblíbeném seriálu Modrý kód, kde se naprosto bez jakéhokoli ostychu svlékla před synem Petra Rychlého (52) Ondřejem Rychlým (25) alias doktorem Prokopem Hlinkou. Před kamerou nebo ne… Tohle se asi Michalovi dvakrát líbit nebude. Před časem už totiž navlékl Alici na levý prsteníček kroužek s diamantem a po rozvodu s prvním mužem, hokejistou Václavem Bendou (40), druhé veselce nic nebrání. „Nevytrestalo mě to. Já jsem pozitivní a nemám s tím problém,“ přemýšlí nahlas. Navíc po tom, co v létě vdala mladší sestru Andreu (36), je naladěná na romantiku.

reklama
reklama

Komentáře