Alkohol herci zničil život

VLADIMÍR MENŠÍK (†58) si uměl užívat, bohužel ale často neznal míru. A to hlavně v alkoholu a cigaretách.


Snad ani není nikdo, kdo by neměl rád Vladimíra Menšíka (†58). Jeho role jsou nezapomenutelné a takový herecký talent už se jen tak nevidí. Menšík byl neřízená střela a život si užíval plnými doušky. Avšak málo dbal na své zdraví…


Démon alkohol


Herec býval velký vtipálek a bavil nejen diváky, ale i své kolegy. Málokdo ale tušil, že jemu samotnému mnohdy do smíchu nebylo. Menšík miloval flámování, alkohol a cigarety. Sám si byl moc dobře vědom toho, že to s pitím přehání.


Alkohol mu prý pak ke konci života dokonce sebral schopnost rozeznávat barvy. Není žádným tajemstvím, že Menšíka trápilo astma. Přesto si neodpustil cigarety, kterých měl vykouřit až 80 denně. S kouřením přitom začal už v sedmi letech.


Vdova po Menšíkovi s dcerou starostlivě pečují o  jeho památku.

Smutný konec

O Menšíkovi se také říká, že nedokázal být věrný a ženy mu padaly k nohám. Jeho nezřízený způsob života si však vybral svou daň. V závěru Menšíkova života měl mít velké problémy se žaludkem a se srdíčkem. Silné astma mu údajně pak už znemožňovalo normální fungování.

Během práce si prý chodil píchat injekce, aby vůbec mohl natáčet a hrát. Ke konci pak měl mít úplně rozpíchané žíly na rukou. Přesto nadále toužil hrát a těšit své příznivce, ačkoli věděl, že to s ním jde z kopce. V květnu roku 1988 pak bohužel vydechl naposledy...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden