Moje šťastná hvězda

Andělská čísla na rok 2023

Moje šťastná hvězda

Andělé k nám promlouvají i pomocí čísel. Pokud nějaké vídáte častěji, snaží se s vámi spojit.

Rok 2023 je tu a s ním přicházejí i mnohá očekávání. Co dělat, aby k nám proudily jen pozitivní energie, a jaké rituály můžete zkusit na přivolání štěstí a očistu sebe sama?

Andělé s lidmi na Zemi promlouvají pomocí čísel a znamení. Přinášíme vám přehled čísel, která budou letos mimořádně silná. Zaměřte se na ně, pokud se objeví v datu, uvidíte je kdykoli kolem sebe nebo je opakovaně vídáte na hodinkách. Která to jsou a co vám přinášejí?

Číslo 1

Pokud na hodinkách opakovaně vídáte číslo jedna, ať už v jakékoli kombinaci, značí to nový počátek a pozitivní vývoj vaší budoucnosti! Je to potvrzení, že jednáte správně. Pokud budete myslet pozitivně, přitáhnete si do života skvělé věci.

Číslo 7

Číslo sedm je symbolem zázraků. Znamená, že do vašeho života přichází obrovské štěstí. Sny se stanou realitou, už více nemusíte pochybovat. Stačí otevřít mysl a být připraven. Andělská ochrana je v

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden