Andrea Pomeje, Jiří Pomeje: Vyhodila ho z domu a chce urychleně rozvod

Producent JIŘÍ POMEJE (53) se popral s rakovinou hrtanu. Díky šikovným doktorům může i mluvit a každý jiný člověk by odpočíval, žil zdravě a sekal dobrotu. Vždyť se Pomeje podruhé narodil! Jenomže on místo toho trávil všechen čas v nonstopu popíjením s kamarády. Jeho ženě ANDREE (29) s ním došla trpělivost!

Ještě před rokem byl na Jiřího Pomeje smutný pohled. Srdce ustrnulo každému, kdo slyšel, jak se dopředu loučí se svou dcerou ANIČKOU (4) i mladou manželkou. Rakovina ho pořádně vystrašila, držel hladovku a pokoušel se s nemocí bojovat. Nakonec skončil na operačním stole a bál se ztráty hlasu. Ten mu doktoři zachránili pomocí takzvaného slavíka, tedy přístroje, který mluví za něj. Podle posledních lednových prohlídek je z Pomeje zdravý muž. Každý normální člověk by si druhé šance na život vážil a snažil se změnit své zlozvyky. Ne však Pomeje. „Jirkova rakovina krach našeho manželství jen oddálila,“ říká natvrdo Andrea. Roky její manžel řešil problémy pomocí alkoholu.Těšila se, že se v rámci rekonvalescence dá dohromady a začne se o sebe víc starat. Jenomže Jiří pár dní po kontrole trávil čas s kumpány v nonstopu. „Jsem si jistá, že onemocněl hlavně kvůli tomu, že zapíjel stres alkoholem,“ míní Andrea.

Jiří Pomeje: Zdá se, že vysedávání po barech mu bylo přednější.

Ovládá ho démon alkohol

„Devastuje mi to ale srdce, že se tak blízký člověk postupně mění a ničí. Bez ohledu na to, že má rodinu, že má malou dceru. Musím se o ni postarat aspoň já a začít myslet i na sebe,“ přibližuje Andrea rodinnou situaci. Problémy s alkoholem trápily Pomejeho už v předchozích manželstvích. Dokonce to mělo dojít tak daleko, že měl po bytě schovány láhve a z nich tajně upíjel! Andrea by si přála, aby se po překonané rakovině začal víc soustředit na svou mysl, nejen na tělo, a našel si dobrého psychologa, který by mu pomohl.

Proč se vykašlal na dcerku?

Manželství s Andreou je pro Jiřího už třetím sňatkem. Ale teprve s ní se dočkal svého prvního potomka. Když se Anička narodila, tak byl v sedmém nebi a těšil se na roli otce. Hrdě nastoupil na mateřskou dovolenou, protože rodinu živila hlavně Andrea, která vystupovala v Asii jako dýdžejka.
Jako každý rodič byl Pomeje na své dítě hrdý a pro dceru by udělal cokoli. Rakovina ho dostala na samé dno a pomalu se se svými nejbližšími loučil. Proto je opravdu na pováženou, proč se po prodělané nemoci nesnaží dát dohromady. Když ne kvůli sobě, tak aspoň kvůli dceři, která přece potřebuje silného a zdravého tátu. Místo toho se Jiří řítí na samé dno. Podle Andrey rakovina problémy s alkoholem a psychické potíže jenom zhoršila a sám od sebe se nedá dohromady.
Pomeje na rozchod reagoval podrážděně. „Nějaký pí*oviny o tom, že chlastám nebo jsem v hospodě. Nechte mě v klidu umřít,“ křičí zdeptaně Pomeje.

Jiří Pomeje: Jen s jedním kufrem se odstěhoval do nového bydliště.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden