Andrea Růžičková (33) Je to už volání o pomoc?

Zanedlouho po porodu Tobiáše (1) se Andrea Růžičková, hvězda seriálu Vyprávěj a nejnověji Ordinace v růžové zahradě, vrátila zpátky do práce. Její nejbližší ji varovali.

Ptali se: Je to rozumné? Není to předčasné? Kráska se zapřísahala, že jít do práce je pro ni z mnoha důvodů nevyhnutelné. Scházeli jí kolegové, se kterými si tak ráda povídá, ale i vítané finanční přilepšení, bez něhož by si manželem Mikolášem (33) nemohli dovolit luxus.

A ten mají oba velice rádi. Kromě toto Andreu postihl na mateřské dovolené i onen známý "syndrom", kdy matka je už ze žvatlání miminka a běhání kolem něho tak unavená, že prostě potřebuje aspoň na několik hodin kamsi řekněme utéci.

Teď ovšem Andrea ke svému překvapení zjistila, že sám před sebou člověk neuteče. Valí se na ni doma i v práci tolik povinností, že už téměř volá o pomoc. "Snažím se volný čas využívat tak, že pečuju o své tělo, aby vydrželo co nejvíc.

To pomáhá psychice, abych se z toho nezbláznila," smutně přiznala seriálová herečka. Navíc připustila, že někdy bývá na své blízké až nepříjemná. Zdá se, že herečka už skutečně volá o pomoc. .

reklama
reklama