Andrea Růžičková: Poruchy paměti!

Tak tohle by v případě herečky Andrey Růžičkové (34) asi nikdo nečekal! Sexy zrzka se zapsala na hereckém poli jako profsionálka, už právě proto, se mohla stát hvězdou Ordinace v růžové zahradě. Jenomže teď, když chtěla po porodu syna Tobiáše (1) znovu naskočit do seriálu, má problémy! Se zděšením zjišťuje, že paměť, ktrá je tak důležitá pro hece, jí už neslouží tak jako dřív.

Přeci jen je Andrea stále ještě myšlenkami se svým miminkem, které přivedla na svět teprve před pár měsíci. A teď má najednou na svého milovaného drobečka zapomenout a žít zase prací? Je to pro ni těžké.

„Rozdíl to je hlavně mentální. Hůř se mi učí texty, na začátku to bylo dost těžké přepínat. Když jsem doma s dítětem, komunikace je o mnoho jednodušší než napsané texty,“ svěřila se. Že s vrátí do práce se ale dohodla se svým manželem Mikulášem Růžičkou (38), vše je už dané a tak není cesty zpět.

Herečka musí situaci zvládnout. „Myslím, že nám vyhovuje tenhle systém. Nevyžaduje to každodenní natáčení a nejsem tam od rána do večera. Někdy si Tobiáš ani nevšimne, že jsem odešla. Střídám domácí a pracovní námahu, tak se to hezky vyváží,“ říká.

Horší je to s výpadky paměti, kvůli kterým je na nervy. Není divu. Dobře si uvědomuje, že pokud se jí nebude dařit, snadno by si mohla svou reputaci dobré, spolehlivé herečky pokazit a mohla by přijít o další kšefty! .

reklama
reklama