Aneta Krejčíková: Nervy nadranc, dvě děti, malý byt

Hroutí se. Rychle za sebou porodila dvě děti, a aby toho nebylo málo, přišla koronavirová pandemie. To vyžaduje nervy jako provazy, jenže ruku na srdce: kdo je má?


Hvězda Ulice Aneta Krejčíková, maminka Bena (2) a desetiměsíční Antonie, upřímně přiznává, že se permanentně hroutí. Drtí ji nejen bezvýchodná situace, v níž se nyní vzhledem k trampotám s covidem-19 nalézá celý svět, ale i osobní problémy.


Partner Ondřej Rančák (34), osobní trenér, si ji za manželku stále nevzal a evidentně ještě dlouho nevezme, pokud nechtějí mít svatbu v respirátorech, bez pohoštění a bez hostů. Rodina se tísní v dvoupokojovém bytě a Rančák v současné době ještě ke všemu pracuje z domova, klienty vyučuje na dálku.


„Jsou dny, kdy to opravdu nezvládám a nejraději bych někam zalezla,“ nešťastně tvrdí Aneta. „Je to náročné, my nemáme velký byt a jsme rádi, když se občas dostaneme do přírody. Navíc přítel vede se svými žáky v jedné místnosti distanční výuku a my jsme ve druhé. Není to jednoduché.“


Na rodičovské dovolené je blondýnka už dva a půl roku, a tak prahne po společenském životě, který ale v této době neexistuje. Asi ze všeho nejvíc touží obléknout si něco jiného než tepláky se skvrnami od dětských příkrmů.

reklama
reklama