Aneta Krejčíková: Skutečně odpustila partnerovi nevěru?

S jejím životem je to poslední dobou skutečně jako na houpačce. Hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková (28) ani ne před rokem porodila svého prvního potomka, syna Bena. Po narození syna ji pochopitelně naplňovaly pocity štěstí, ale věci prý nejsou takové, jaké si je představovala. Na založení rodiny se herečka moc těšila a myslela si, že miminko zlepší její vztah s partnerem Ondřejem Rančákem (33). Představovala si, že jí partner bude s miminkem víc pomáhat, ale to se prý mýlila. Partner je totiž celé dny v práci, a když už má volnou chvilku, rád ji tráví s přáteli. To je pro Anetu velmi frustrující a snaží se s tím nějak vyrovnat.

Podváděl ji

S Ondřejem o tom dokonce už i mluvila, ale podle něj se má ona starat o domácnost a on o finance.Herečka svého partnera nikdy nijak extra nevychvalovala, také k tomu prý neměla důvod. Před časem se provalilo, že Ondřej měl být Anetě nevěrný. Vznikla z toho velká aféra, protože Ondřej měl být své partnerce nevěrný hned s několika ženami.

Prokázalo se také, že si s ženami psal, když byl s Krejčíkovou na dovolené na Krétě. Všem ženám tvrdil, že je nezadaný, a ony ho také tak braly a jejich zprávy tak prý také vypadaly. Pro Krejčíkovou to byl pochopitelně šok, ale láska byla silnější než její vztek. Partnera proto vzala na milost, i když to pro všechny bylo ohromné překvapení. Tvářila se, jako kdyby se nic nestalo, a celou kauzu dál nekomentovala. Otázka je, jak může svému partnerovi po tom všem dál věřit? Některým ženám to přijde téměř nemožné, ale vypadá to, že Aneta to má jinak.Ale teď se jí její milost možná začíná tak trochu vracet a ona uvažuje o tom, zda se v minulosti vůbec rozhodla správně.

Ukončí to s ním?

Jejich společný syn Ben byl prý neočekávaný, a proto na něj ani jeden z rodičů nebyl připravený.
Aneta však ani na sekundu nepomyslela na potrat, chtěla si dítě nechat. Ondřej jí údajně řekl jen to, že je to její rozhodnutí, a když to tak cítí, ať to tak udělá. Už to se jí zdálo poněkud lhostejné a podezřelé.

Ondřej jí s dítětem příliš nepomáhá a Aneta se cítí osamocená. Navíc je to její první potomek a pro ni samotnou je to všechno nové. Nedávno dokonce na sociálních sítích žádala ostatní maminky o pomoc, byla už ze všeho na dně.Vrátila se dokonce do práce a prý jí to žene znovu vítr do plachet. Hlavně je více mezi lidmi. Nicméně ví, že je její syn ještě malý, takže bude muset ještě chvíli počkat, než si nabere víc kšeftů. Jak na to reagoval její muž? Nejspíš mu to bylo celkem jedno. Doma už se prý moc nezdržuje. Proč jsou ti dva ještě spolu, už asi neví ani jeden z nich.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden