Aneta Krejčíková: Zachraňuje rodinu

Jakoby se z herečky Anety Krejčíkové (28) stával mučedník! Už před časem se mluvilo o tom, že tahle hvězda Ulice na mateřské je doma tak trochu holkou pro všechno. Je to ale mnohem horší. Sama se prořekla, že v té honičce kolem domácnosti, synka Bena (9 měsíců) a přítele Ondřeje Rančáka (34) neví, kde jí hlava stojí.

A její druh než aby jí se vším pomohl, ještě po ní měl chtít veškerý servis a ona si pak dělá výčitky, když to nezvládne na sto procent. Teď ale vyplouvá na povrch, že tohle není z daleka jediným, pro co se Krejčíková objetuje.

Rozkrájela by se i pro další členy rodiny. Každou chvíli Krejčíková naříká, že neví, kam dřív skočit. Její miminko je prý mimořádně uplakané, takže potřebuje neustálou pozornost, navíc aby vylepšila finanční situaci rodiny, pár měsíců po poroddu se snaží přilepšit si, kde může.

Prodává na internetu dětské lahvičky, dupačky... Je zřejmé, že je vděčná za každou korunu. Ani tak ale neváhá obětovat poslední síly, aby pomohla s výdělky ostatním. Rančákovi se snažila dělat reklamu na internetu s tím, že poskytuje fitness tréninky, své méně známé sestře Kateřině Krejčíkové (25) zase pomáhá dostat se do velkého showbyznysu.

Ta se má věnovat zpívání a tanci, ale stále se ne a ne prosadit. Teď se ale objeví po boku Anety v divadelní hře Srnky v Divadle Na Fidlovačce a spekuluje se, že jí to dohodila právě Aneta. Velkou podporu v ní má i její otec Tomáš Krejčík.

V nedávném rozhovoru o něm básnila, jak je dobrý ve fotbalu a že hrával první ligu. Posléze ale skončil podle informací jako taxikář nebo pracovník turisticjé agentury. Je zřejmé, že právě Aneta je hlavním tahounem rodinného klanu.

Jak dlouho ale může vláčet takové břemeno? Měla by myslet také sma na sebe, jinak hrozí, že se z toho jednoho dne zhroutí. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden