Ani pětinásobný pobyt v protialkoholní léčebně nezničil talent a popularitu Oldřicha Kaisera!

„Snažím se zapadnout do civilizační škatulky, protože když vyčníváte, okamžitě vám srazí hlavičku."

Kdyby žil v Hollywoodu, byl by mezinárodní hvězdou, protože je opravdu geniální. Ani u nás ovšem popularita Oldřicha Kaisera (65) i přes všechny jeho životní průšvihy za více než třicet let nijak neslábne!    

Libereckého rodáka Oldřicha Kaisera nutili jako malého hrát na housle. Chodil tam jednou týdně, skoro celou základní školu. „Bylo to tedy utrpení. Pro učitele taky,“ konstatoval muž, ze kterého nakonec nevyrostl hudebník, ale skvělý herec. Nějak to vydržel, ale pochopil, že pro něho je tím pravým ořechovým právě hraní. Odmaturoval na brněnské konzervatoři a odtud šel studovat na pražskou DAMU.

Lábus na něho šel s nožem!

Se svojí životní láskou Naďou Konvalinkovou (69) se poznal právě v době vysokoškolského studia. Zájem o ni měl i jeho budoucí celoživotní nejlepší kamarád a herecký parťák Jíří Lábus (70). V bitvě o Nadino srdce sice prohrál, ale sympatické herečce vděčíme za to, že právě ona dala pány dohromady, když s nimi jednou šla na kávu. Oldřich a Jiří si padli do oka a pochopili, že

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama
reklama