Můj čas na kafíčko

Ani po 21 letech vztahu nepřemýšlí Iva Kubelková o svatbě

Můj čas na kafíčko

"Věřím, že když potkáte toho pravého, víte to od začátku, že je to jiné. Často si to uvědomíte až zpětně, že jste to tušili.“

Měla štěstí, že se v době dospívání zviditelnila v soutěži Miss České republiky. Od té doby Iva Kubelková (46) prožívá skvělou kariéru a má i pěkný vztah.

Na své dětství má modelka a moderátorka Iva Kubelková (46) ty nejlepší vzpomínky. Vybavuje si, že dětský svět byl o něco méně nebezpečný, čas se dal trávit venku a v přírodě. „Míjela nás témata spojená s nahotou, lehkými drogami, děti se nezajímaly o televizní pořady, protože nebyly většinou pro ně,“ konstatovala.

V patnácti postrádala prsa

Rodiče Ivy se rozvedli, rodina se rozpadla, ale budoucí modelka to nebrala jako velkou újmu. Podle svých slov ničeho nelitovala a nikomu nic nevyčítala. Matka, se kterou se přestěhovala z Písku do Prahy se znovu vdala. V období puberty

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden