Můj kousek štěstí

Ani velký věkový rozdíl jim na lásce neubral, naopak!

Můj kousek štěstí

Vztahu mladé zpěvačky a o devětadvacet let staršího muzikanta mnozí nepřáli, jejich štěstí ale za ten risk přece jen stálo

Hudebník a milovník žen tělem i duší nalezl životní štěstí po boku mladé, energické zpěvačky. Profesně i v soukromí to této dvojici klapalo více než třicet let, do konce jeho života.

Když přijde láska, na věku nezáleží, toho byl důkazem vztah šarmantního hudebního skladatele a krásné, energické zpěvačky. Byl mezi nimi devětadvacetiletý věkový rozdíl, přesto jeden ve druhém našli spřízněnou duši a navzájem si změnili život, a to po profesní i osobní stránce.

Jako hudebního skladatele, klávesistu ale i jako úspěšného hledače talentů, znala veřejnost Iva Pavlíka (†84). Vystudoval gymnázium a poté pedagogickou fakultu. Vždy miloval hudbu, sám prý říkal, že se narodil proto, aby mohl být

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden