Anife Vyskočilová: Lže rodičům svého partnera

Lže rodičům svého partnera! Anife Vyskočilová (45) se přiznala k tomu, že před nimi musí tvrdit, že je Bulharka! Proč? Její nový německý přítel totiž pochází z konzervativnější rodiny, a kdyby se prý dozvěděli, že je synova přítelkyně Turkyně, nejspíš by s ní hezky rychle vyběhli.

Anife údajně prohlásila, že v Německu vůči Turkům lidé chovají dost smíšené pocity, avšak převažují ty negativní. A to hlavně kvůli tomu, že je v Německu Turků až příliš. Protože však o svého přítele moc stojí, řídí se jeho radami.

Zajímavé je ovšem to, že přátelé herečky zase naopak tvrdí, že Vyskočilová celá léta, po která žije v Česku, tvrdí, že je Turkyně, jen proto, aby byla zajímavější a exotičtější. Ve skutečnosti prý ale pochází z Bulharska.

Kde je tedy pravda? Anife má jasno. V Česku je za Turkyni, v Německu je Bulharka. Přátelé ale příliš nevvěří, že by jí nový vztah mohl vydržet déle než rok. Na svého partnera i jeho rodinu je prý příliš temperamentní a upovídaná. A navíc má i před jeho rodinou tajit, čím se ve skutečnosti živí!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden