Anna K.: Kolik trápení unese vztah?

Vyhrabala se z tunelu. Tak líčí svůj současný stav zpěvačka Anna K. (52), která překonala rakovinu. Nemá ráda, když ji lidé chlácholí, že všechno zlé je k něčemu dobré.

Podle Anny K. se věci mají tak, že rakovina je a vždy bude záludná a devastující choroba. Neměla ji potkat. Nepřistoupí na teorie o tom, že ji to někam posunulo. Rakovina Annu K. podle jejího názoru jen zdržela, vzala jí dva roky života.

Od té doby už není nic jako dřív, už nikdy to nebude bezstarostný život bez hrozby ve vzduchu. Naštěstí na to není sama, v dobrém i zlém jí už dvacet let stojí po boku hudebník Tomáš Vartecký (47). Zpěvačka říká, že jsou chvíle, kdy si oba připadají jako vyčerpaní staří lidé, které všechno bolí.

Tomáš budí dojem, že se ničím nestresuje, působí klidně a bezstarostně. Ve skutečnosti, jak tvrdí zpěvačka, se mu všechna trápení vrství někde uvnitř, což rovněž není velká výhra. Anna K. v tenhle vztah hluboce věří.

Už toho totiž vydrželi tolik, že by bylo divné, kdyby to skončilo. Mají za sebou velice těžké časy, neměli ani vteřinu na nadechnutí, trvá to léta. Teď věří v obrat k lepšímu. .

reklama
reklama