Anna K.: To je ale bojovnice!

Statečná holka. Tak by se dala charakterizovat zpěvačka Anna K. (52), které se před časem bohužel vrátila rakovina. Jenže obdivuhodná Anna se snaží na zlou nemoc aspoň čas od času nemyslet.

Nejspíš chce rakovině symbolicky předvést, že se jí nebojí a že nad ní vyhraje i napodruhé. Odvážná žena koncertuje, jako by se nic nestalo. A to dokonce i když prší a na zemi se tvoří bahno. Právě v takovém počasí měla Anna K.

vystoupení na Točníku, na které se velice těšila. Fanoušky nezklamala a ukázala, že je ve vynikající formě. Smála se a přemýšlela, jak si neumazat od bláta krásné střevíčky. Nakonec pomohly igelitové pytlíky.

Anna K. tak dodržela slib, že si před rakovinou rozhodně nesedne na zadek a bude se chovat a žít tak, jako by žádná nemoc neexistovala. Na Točníku ji lidé za příkladnou odvahu odměnili potleskem, a ten si tedy zasloužila.

Nemoc se vrátila po devíti letech, Anna se nezhroutila, nevzdává se a stále pracuje. Teď dokonce vydala vydala videoklip s názvem Co mi za to dáš. Za sebou má už polovinu chemoterapií, čeká ji ještě operace.

Navzdory nelehké situaci se rozhodla s celým týmem vytvořit videoklip, který bude působit svěže, optimisticky a zářivě, což se skutečně povedlo. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden