Můj kousek štěstí
Anny si to rozdaly na férovku
Anny si to rozdaly na férovku

Po skončení televizního hitu Božena mohlo leckterého diváka napadnout cosi o nástupu nové herecké generace. Díky mladé ženě, která se slavné spisovatelce v mnohém podobá.

Po čtyři nedělní večery sledoval rekordní počet diváků u českých televizí minisérii Božena. Dobový film o české spisovatelce porazil konkurenty z ostatních televizních stanic s přehledem. Může za to i jedna mladá dáma. Zatím větší příležitost nedostala. Ale téhle se zhostila s bravurou.

Hrozil bojkot!

V závěru druhého dílu tvůrcům asi trochu zatrnulo, protože si diváci Annu Kameníkovou oblíbili natolik, že někteří odmítli sledovat pokračování, pakliže začala Boženu Němcovou (†41) hrát zástupkyně starší herecké generace, jinak osvědčená a vždy skvělá Anna Geislerová.

Kdyby hvězda filmu Želary četla téměř nenávistné komentáře fanoušků, mohla by dostat chuť s herectvím praštit. Ale to už patří k nové době, kdy se diváci nerozpakují své pocity vyjevit pěkně od plic. Na třetí díl se dívalo nakonec jen o pár tisícovek lidí méně.

Sex lze přežít s panákem

Někoho už možná v předchozím díle odradily velmi otevřené sexuální scény. Mluvilo se hrubě, kouřily cigarety, souložilo se. Česká televize varujícími piktogramy před vysíláním rozhodně nešetřila. Snaha scenáristek vylíčit spisovatelku jako emancipovanou ženu, která, když chce, manželovi zahne, a rozhodně se jím nechce nechat „vychovávat“ se kvůli tomu zvrhla málem v pornofilm.

„Je to nevšední a nepříjemné, ale pokud je herecký partner citlivý a empatický, tak se to dá přežít,“ řekla o natáčení Kameníková. Přesto si s představitelem básníka Václava Bolemíra Nebeského, milencem Boženy Němcové, Janem Nedbalem (30) prý museli oba dát předtím, než „šli na věc“ pořádného panáka. Takové předstírání není žádná legrace… A ani Nedbal to v seriálu Sestřičky Modrý kód takhle divoce neroztáčel.

K čemu dítě?

Ovšem Anna Kameníková, rozená Linhartová, není žádná jeptiška. Její matkou je herečka Jitka Asterová (61), která před lety uváděla na rádiu Frekvence 1 sledovaný pořad Sexy život.

A Anna měla prý po všech stránkách dost benevolentní výchovu. Jana Kameníka (26), si vzala studentka režie po pár předchozích známostech a po půl roce chození v roce 2017. Nemusela. Ona totiž nechce mít dítě, nepřijde jí prý moudré se duplikovat, Kameníková má pocit, že je nás na planetě dost.

Vítězka je jasná

Jednou prohlásila, že otázka zda mít dítě, jí přijde podobná jako kdyby se měla rozhodovat, zda si pořídí kočku. Přesto si diváky získala. Nebo právě proto?

Že je živel, co se Němcové tak podobá? Geislerová má se svou kolegyní stejné asi jen křestní jméno. Je vzornou matkou a s názory Kameníkové sotva souhlasí. Herečka je to skvělá, ale u diváků nezvítězila.

Související články
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
Moderátorka Eva Perkausová (30) se nedávno svěřila, jak funguje její manželství s podnikatelem Ivanem Heckem (41). „Kdo nežárlí, ten nemiluje,“ je si jistá Perkausová. Těžko ale říct, jestli je v jejich vztahu žárlivost ještě v přiměřené míře. Moderátorka se totiž před čtyřmi lety přiznala, že svému manželovi kontroluje telefon. „Když mi napíše nějaký chlap, Ivanovi to logicky vadí, když jemu […]
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Stále je krásná a má velké osobní kouzlo. Herečka Jana Švandová (77) má mnoho ctitelů, z nichž jeden má být pohádkově bohatý. Má u ní ale vůbec nějakou šanci? Mnozí žasnou nad tím, jak skvěle hvězda seriálu ZOO Jana Švandová (77) stále vypadá. Pokud někdo vynalezl elixír mládí, pak to musí být jedině ona. Herečka […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz