Antonio Banderas - Dokonalý manžel? Ani náhodou!

Zcela ho uchvátila Melanie Griffith. Nevadilo, že byla o tři roky starší, měla dvě děti, za sebou spoustu skandálů, pila a fetovala.

Slavný miláček žen v dětství o herecké kariéře nesnil. Přál si být profesionálním fotbalistou, ale zlomenina nohy ve čtrnácti letech plány změnila. Rodák ze španělské Malagy se přihlásil na hereckou školu a rychle zjistil, že mu to jde.

Zdejší divadla ale neuspokojovala jeho touhu po slávě a přesídlil do Madridu. Zanedlouho tu už zářil. Všiml si ho režisér Pedro Almodóvar (71) a obsadil jej roku 1982 do filmu Labyrint vášní. O šest let později následovaly Ženy na pokraji nervového zhroucení. A to už byl Antonio Banderas nominovaný na Oscara.

Desperado

Do rodného Španělska se krasavec už nikdy nevrátil, ač neustále ujišťuje, že zemi miluje celým svým srdcem. „Španělsko mám rád, ale vracet se nechci. Vždycky jsem sám sebe považoval za mezinárodního herce, v Americe mám hodně práce a tamější život mi v mnoha směrech vyhovuje.

Miluji New York, je to místo plné života a kultury,“ říká Antonio a zdůrazňuje, že přesto je

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden