Arabský horoskop

Astrologie babylonských a helénských astrologů sahá až do 6. století. Rozděluje lidi podle silných a slabých stránek. Ne podle běžné charakteristiky zvířat, ale podle rychlosti, údernosti a složitosti zbraní. Jaká jste podle arabského horoskopu vy?

PRAK

21. 1. ‒ 19. 2.

Zrozenci ve znamení praku mívají sklony k melancholii a smutku. Nuda a stereotyp vás zabíjí. Ve vašich depresivních náladách začněte podnikat něco s přáteli. Podrží vás a díky nim si začnete uvědomovat, že život může být barevný a plný zážitků. Peníze investujte do dovolené, kterou si zasloužíte.

SEKERA

20. 2. ‒ 20. 3.

Svým přístupem k práci se sekera stává inspirací pro své okolí. Mějte ovšem na paměti, že za vaším úspěchem stojí i několik dalších lidí, kterým byste to měla dát náležitě najevo. Těžko snášíte zklamání, přesto ale dokážete odpustit. Umíte dát druhému druhou šanci a dosáhnout amerického filmového konce.

DÝKA

21. 3. ‒ 20. 4.

Dýka miluje překvapení a nečekané události přijímá s klidem. Jste upřímná k sobě, i ke svému okolí, a v navazování milostných vztahů se vám velmi daří. Práce máte až nad hlavu a chvíle volna si umíte užít. Nezapomínejte také čas od času vypnout a zrelaxovat se v lázních, nebo jen tak s přáteli.

PALCÁT

21. 4. ‒ 20. 5.

Díky své síle jako palcát v sobě máte rozhodnost, se kterou dokážete vyřešit všechny překážky, které se vám staví do cesty s ladností a grácií. Nejvíce vás podrží rodina a přátelé, na které se můžete vždy spolehnout. Jste velmi optimistická, snadno navazujete kontakty a jste také ráda středem pozornosti.

KYJ

21. 5. ‒ 21. 6.

Tak, jako kyj používali kdysi i lovci mamutů, i vy v sobě máte tuhý kořínek a vnitřní sílu. Do rozhodování zapojujete hlavně srdce. Když potkáte ten správný protějšek, ten, kdo se vám postaví do cesty, to zle odskáče. Ne každý, kdo se zdá být původcem vašich potíží, je ale ten, na kom je třeba si vylít zlost.

NŮŽ

22. 6. ‒ 23. 7.

Máte bohatou slovní zásobu, dobrou vyřídilku a jste ostrá jako břitva. Když se naštvete, snadno někoho urazíte a usmíření s vámi není snadné. V milostném životě se vám daří. Pokud zaškobrtnete, nic si z toho neděláte. Jako mávnutím nožem se zvednete z každé zkoušky, otřepete se a jdete dál.

MEČ

24. 7. ‒ 23. 8.

Vaše skvělé, řídící a také organizační schopnosti vás v práci umí vynést na výsluní. Ve vztahu ráda vedete druhého a jste ráda, když se věci dějí podle vás. Zrozenci ostrého meče dokáží obrátit i ty největší průšvihy ve svůj prospěch. Když musíte čelit životním výzvám a překážkám, ještě více vás to posílí.

TESÁK

24. 8. ‒ 23. 9.

Když se do něčeho pustíte, zakousnete se jako vlk svými tesáky a jdete si za svým cílem. Vaše pracovitost a píle vám přináší peníze navíc do rodinného rozpočtu, díky čemuž si můžete dovolit to, po čem toužíte. Jste ochotná a laskavá a někteří lidé zneužívají vaší dobroty ve svůj prospěch.

ŘETĚZ

24. 9. ‒ 22. 10.

Jako jednotlivé díly řetězu máte i vy ráda, když do sebe všechno pěkně zapadá. Proto ráda plánujete a organizujete. Milujete, když rodina drží po hromadě a pro své nejbližší jste schopna udělat cokoliv. Vaši přátelé vás mají rádi a jsou ochotni přispěchat vám kdykoliv na pomoc. Stejně, jako vy jim.

HANDŽÁR

23. 10. ‒ 22. 11.

Zrozenci handžáru, což je dlouhá sečná zbraň s rozeklanou rukojetí, jsou rození vůdci společnosti. Takovému člověku nic nespadne samo do klína, vše si musí sám vydobýt. Každé zvládnutí výzvy posiluje jeho ducha. Dejte pozor, koho si pustíte k tělu. Ne všichni jsou milí a nevinní, jak se na první pohled může zdát.

LUK

23. 11. ‒ 21. 12.

Tak jako k sobě patří luk a šíp, i vy dáváte svého partnera na první místo v životě. Umíte mu být skvělou oporou, vytvořit domácí zázemí a pomoci mu, aby dosáhl úspěchu. Proto sklízíte velké úspěchy v milostném životě, vztahy vám vycházejí jako po másle a pro muže jste žádaná partnerka.

KOPÍ

22. 12. ‒ 20. 1.

Stejně jako není lehké zacházet s kopím, určitou zručnost při mluvení s vámi potřebuje i vaše okolí. Jste uzavřená a ve chvílích krize nechcete s nikým příliš mluvit. Když potkáte osudovou lásku, jste schopná rozmetat kvůli ní celý svůj dosavadní život. Než něco podniknete, dobře si promyslete možné dopady.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden