Až bude nejhůř, půjde tu o prsa!

Oslavila třiapadesátiny, připila si s dcerou Kateřinou Tomanovou (19) na zdraví, možná byla trochu smutná, protože věk někdy není jen číslo, zvlášť když člověk překročí padesátku. Herečka Kateřina Brožová je plná energie a to, co jí prý chybí nejvíc, je stav „být v jednom kole“.

Teď ani nic netočí, proto si vymyslela svůj projekt. Až to situace dovolí, zařídí si vlastní agenturu, která má produkovat divadelní představení a třeba i koncerty. Je možné, že v jejích plánech není místo na vztahy, citový život, na muže?

Pilná příprava

Posledním známým mužem krásné blondýny byl mediální magnát Jaromír Soukup (52) a od té doby jako by složila zbraně. Jenomže zdání klame! Nevzdává se a je to zcela zřetelné z jejích slov o tom, jak o sebe stále dbá a pečuje.

Rozhodně neponechává nic náhodě, pracuje jak na svém zevnějšku, tak na kondici tělesné i duševní. Stará se o koně, cvičí, a když není kadeřník, barví si vlasy sama. „Dopřála bych si masáž, to je můj sen, moje záda by ji moc potřebovala,“ povzdychla si dáma, která kdysi utrpěla zlomeninu obratle.

Dekolt má přednost

Kateřina Brožová dává zřetelně na vědomí, že je stále sebevědomou a šmrncovní dámou, která bude po boku podobně kvalitního muže jedině zdobit. Je pro to ochotna obětovat hodně. Až přijde čas, prý se nebude bránit ani plastické operaci, možná ji přednostně dostanou prsa.

Ovšem odhodlat se k tomuto kroku bude trochu náročné. Kateřina operace nerada, jistě ji vzpomínka na úraz zad stále pronásleduje. Dívá se ovšem dopředu. A také kolem sebe, pokud je ta možnost a je na co... a na koho. Tak doufejme, že už brzy někoho představí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden