Můj kousek štěstí
Až bude nejhůř, půjde tu o prsa!
Až bude nejhůř, půjde tu o prsa!

Oslavila třiapadesátiny, připila si s dcerou Kateřinou Tomanovou (19) na zdraví, možná byla trochu smutná, protože věk někdy není jen číslo, zvlášť když člověk překročí padesátku. Herečka Kateřina Brožová je plná energie a to, co jí prý chybí nejvíc, je stav „být v jednom kole“.

Teď ani nic netočí, proto si vymyslela svůj projekt. Až to situace dovolí, zařídí si vlastní agenturu, která má produkovat divadelní představení a třeba i koncerty. Je možné, že v jejích plánech není místo na vztahy, citový život, na muže?

Pilná příprava

Posledním známým mužem krásné blondýny byl mediální magnát Jaromír Soukup (52) a od té doby jako by složila zbraně. Jenomže zdání klame! Nevzdává se a je to zcela zřetelné z jejích slov o tom, jak o sebe stále dbá a pečuje.

Rozhodně neponechává nic náhodě, pracuje jak na svém zevnějšku, tak na kondici tělesné i duševní. Stará se o koně, cvičí, a když není kadeřník, barví si vlasy sama. „Dopřála bych si masáž, to je můj sen, moje záda by ji moc potřebovala,“ povzdychla si dáma, která kdysi utrpěla zlomeninu obratle.

Dekolt má přednost

Kateřina Brožová dává zřetelně na vědomí, že je stále sebevědomou a šmrncovní dámou, která bude po boku podobně kvalitního muže jedině zdobit. Je pro to ochotna obětovat hodně. Až přijde čas, prý se nebude bránit ani plastické operaci, možná ji přednostně dostanou prsa.

Ovšem odhodlat se k tomuto kroku bude trochu náročné. Kateřina operace nerada, jistě ji vzpomínka na úraz zad stále pronásleduje. Dívá se ovšem dopředu. A také kolem sebe, pokud je ta možnost a je na co… a na koho. Tak doufejme, že už brzy někoho představí.

Související články
Ivana Gottová zuří! Karle, tohle ti neodpustím…
premium
Myslela si, že tohle zůstane navždy tajemstvím. Ivana Gottová (48) ale možná bude brzy společně s celou rodinou čelit kauze, které ještě nikdy nečelila. Povídá se, že se brzy odhalí jasné důkazy o tom, že Karel Gott (†80) měl syna! Dlouhé roky je bráno za fakt, že zesnulá hudební legenda Karel Gott (†80) přivedl na svět čtyři dcery. […]
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
Moderátorka Eva Perkausová (30) se nedávno svěřila, jak funguje její manželství s podnikatelem Ivanem Heckem (41). „Kdo nežárlí, ten nemiluje,“ je si jistá Perkausová. Těžko ale říct, jestli je v jejich vztahu žárlivost ještě v přiměřené míře. Moderátorka se totiž před čtyřmi lety přiznala, že svému manželovi kontroluje telefon. „Když mi napíše nějaký chlap, Ivanovi to logicky vadí, když jemu […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz